دانلود زیرنویس فارسی Jack and Jill vs. the World 2008

سپتامبر 13, 2018
  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :جک و جیل در مقابل جهان
  • مدت زمان :90دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Vanessa Parise نویسنده :Vanessa Parise , Peter Stebbings
  • امتیاز IMDB :5.6 رده سنی :13
  • ستارگان :Freddie Prinze Jr. , Taryn Manning , Peter Stebbings
  • Fa
  • En
جک N.Y.C. مدیر اجرایی با زندگی به عنوان براق به عنوان آگهی های بازرگانی او چرخش است. جیل به شهر جدید است، و هیچ چیزی برای ایستادن بر روی آن نیست، بلکه شخصیت آتشین و آرمان های عاشقانه است. مخالفان جذب می کنند و با هم ادعا می کنند که "قوانین زندگی می کنند." اما جیل با جریمه کردن یکی از قوانین، خیانت می کند. صادق باشید.
Jack is a N.Y.C. advertising executive with a life as glossy as the commercials he spins. Jill is new to the city, with nothing to stand on but her fiery personality and romantic ideals. Opposites attract, and together they author their own manifesto of "rules to live by." But Jill betrays Jack by violating rule one - Be Honest.

دانلود زیرنویس فارسی Jack and Jill vs. the World 2008 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جک و جیل در مقابل جهان 2008

نسخه هماهنگ با DVD اضافه شد

 Persian subtitles for Jack and Jill vs. the World 2008

دانلود زیرنویس فارسی Jack and Jill vs. the World

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1397/06/09)، قرار گرفت

 

فیلم Jack and Jill vs. the World ( جک و جیل در مقابل جهان ) محصول سال 2008 (1387) میباشد که توسط Vanessa Parise در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 5.6/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: در منهتن، جک موفق، یک مرد متدیست و کنترل شده با عادت های ساده است که در آژانس تبلیغاتی با همکار جورج کار می کند. جک با سیگار کشیدن بر روی سقف ساختمان آژانس، جک با جیل بازیگر متعهد که فقط به نیویورک وارد شده است و به دنبال کار است، ملاقات می کند. او با وضعیت او همدردی می کند و نام خود را به یک کمپنی کالندورف در کمپین تبلیغ شده توسط آژانسش می دهد. هنگامی که جیل را به خانه می برد، متوجه می شود که او در یک هتل بسیار ارزان قیمت و بدون آبی زندگی می کند، او از او دعوت می کند تا در مهمانی اتاق آپارتمان فانتزی خود برای مدتی باقی بماند. جییل رفتار جک را شادتر می کند و جک را پیشنهاد می دهد تا یک مانیفست را که در آن اولین قاعده "صادق" باشد، بنویسد. با این حال، او به جک می رسد که او مبتلا به فیبروز کیستیک است و او تنها چند سال دیگر خواهد بود. هنگامی که جک متوجه می شود که جیل بیمار است، او با نقض قوانین اول خود، با خیانت، خشمگین می شود و آنها تقسیم می شوند. اما جک است ...

 

 

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

زیرنویس فارسی Jack and Jill vs. the World برای کیفیت DVD

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.